szaman syberyjski z psem
Blog

Farming in style czyli Wie(j)ska moda

Eklektyzm – styl obok którego trudno przejść obojętnie


Eksplozja kolorów, printów, faktur i wzorów. Łączenie kilku prądów, trendów, wpływów, które pochodzą z różnych źródeł. Wyróżnia się mocnymi akcentami lub z pozoru sprzecznymi zestawieniami. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że strój złożony został po ciemku lub podczas ucieczki przed pożarem, jednak po przyzwyczajeniu się do niego potrafi zadziwiać, zachwycać i zdecydowanie inspirować do dalszych eksperymentów.

Boho – hippisi i cyganie

Styl boho wyróżnia się naturalną swobodą, elementami etnicznymi, kwiecistymi. Zwiewne długie sukienki, wielokolorowe mazaiki, dzins. Dodatki takie jak kamizelki, wielkie torby w których musi pomieści się cały majątek hippisa, paski, bransoletki, koraliki, opaski, czy naszyjniki wykonane z rzemyków.

Vintage czyli styl nostalgiczny 

Moda vintage to przede wszystkim tanie i ekologicznie poprawne ubrania z drugiej ręki, ale także wyraz nostalgii i tęsknoty za „dawnymi, lepszymi czasami”. Jak stworzyć modny look w stylu vintage? Przede wszystkim załóż coś czego twoja mama nie założyłaby za żadne skarby, bo kojarzyło by się to jej z obciachowymi latami 80-tymi lub z przaśnością PRL-u. Następnie sfotografuj się koło stodoły.

Winter is coming – czyli przykrywamy się czymkolwiek